עמוד ראשי שירותים

שירותים

אנחנו זמינים עבורכם כדי להפוך את הרעיונות שלכם למציאות ואת המשימות שותפות להרבה יותר קלות.

Bitango מספקת מגוון שירותים רחב ביותר בכל רמות קושי. עם זאת, לעולם איננו לוקחים על עצמנו פרויקט שלא נוכל לבצע אותו בצורה מושלמת. הצוותים שלנו מורכבים מאנשי מקצוע מוכשרים הבקיאים בתחומי ניהול המוצר, הטמעה טכנית ופתרונות פרויקטים מקצה לקצה.

שירותים

מדוע לבחור בנו?

  • פיתוח תוכנה עם צוותים ניתנים להרחבה מהירה. רוב החברות לא יכולות להרשות לעצמן צוות של עשרות מפתחים כדי ליישם פרויקט בקנה מידה גדול. אנחנו יכולים להציע למעלה מ-120 מפתחים והמספר גדל מדי יום.
  • גישה לטכנולוגיות. אנו משתמשים במגוון רחב של טכנולוגיות: BackEnd, FrontEnd, מובייל, ענן, טכנולוגיות בלוקצ'יין - וזו רק רשימה חלקית.למעט מאוד חברות יש מומחים בכל אחד מהתחומים הללו. יש לנו ניסיון ומומחיות - ואנחנו יכולים לעזור לכם.
  • חסכון כספי עצום. חברות מבזבזות כמויות אדירות של כסף על מחקר ופיתוח. בעוד שהכספים הללו יכולים לשמש בצורה יעילה הרבה יותר, למשל לקידום שיווקי או לפיתוח נכסי ליבה. אנו נפחית את העלויות שלכם על ידי משיכת בניית צוות הנכון לפרויקט שלכם משלושת המרכזים שלנו באוקראינה, ישראל או ארה"ב.

אתם יכולים להחליט האם לקחת מתכנתים כסגל חיצוני (Out Staff) או שאנחנו נתמחר את פרויקט שלכם ונאמוד במחיר ובתאריך יד.

פיתוח אינטרנט מקצועי

פתרונות אינטרנט יעילים ומאובטחים מותאמים אישית לצרכי העסק שלך.

ארכיטקטורה

יחד איתכם נחליט על בחירת הטכנולוגיה נעצב את הפרויקט כדי להבטיח על מבנה קבצים פשוט ויעיל,פריסה מהירה,ביצועים גבוהים ותפעול חלק.

עיצוב UI/UX

בהתבסס על הצרכים שלכם, אנו יוצרים אבות טיפוס הניתנים ללחיצה כדי שתוכל להרגיש חווית משתמש אמיתית. לאחר מכן, לאחר מספר חזרות של עיבוד משוב, אנו מלטשים הכל ויוצרים עיצוב ויזואלי יפה.

פרונט אנד

אנו עובדים עם פתרונות מורכבים וייחודיים ומתאימים לכל פרויקט פרויקט את הטכנולוגיה המתאימה ביותר.

בק אנד

אנו מתמחים בפיתוח Node.js ו- PHP ואחרים.כמו כן, אנו משתמשים בשירותים מגובים של AWS כדי להשתמש בתקציב ביעילות רק על קוד שנדרש לחלוטין.

QA ובדיקות

צוות ה-QA שלנו יוצר קריטריוני קבלה רשמיים כדי להבטיח שכל התכונות מיושמות כרצונך.

תמיכה לאחר השחרור

לאחר השחרור לייצור, אנו מגדירים ניטור ורישום נרחב שחושפים את כל התנהגות המערכת הפנימית. כך שנוכל להבחין בבעיות הרבה לפני שהן פוגעות בעסק ולתקן אותן באופן יזום.

אכפת לנו שהנוכחות העסקית שלך באינטרנט תהיה עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר. מומחי פיתוח האינטרנט שלנו מנתחים את הדרישות שלכם כדי לבנות פתרונות אינטרנט שנראים טוב בכל דפדפן ובכל מסך. אנו משתמשים במגמות האחרונות כמו PWA ומסדי נתונים ניתנים להרחבה כדי להתאים לצרכים העסקיים הגדלים שלכם.

פיתוח אפליקציות חוצות פלטפורמות

פתרונות חוצי פלטפורמה גמישים, אמינים המותאמים לעסק שלכם.

אנו מספקים פתרונות גמישים, ידידותיים למשתמש וחסכוניים לפיתוח מובייל חוצה פלטפורמות. אנו בונים, מפתחים ופורסים אפליקציות מובייל חוצות פלטפורמות עשירות בתכונות. פיתוח אפליקציות אינטרנט חוצות פלטפורמות מאפשר לחסוך כסף וזמן בפיתוח אתרים.

אפליקציות סלולריות חוצות פלטפורמות תואמות מגוון רחב של מכשירים ומערכות הפעלה. פיתוח חוצה פלטפורמות מספק את אותן תכונות עבור אנדרואיד, iOS ואפילו Windows. הביצועים של חוצה פלטפורמות נמוכים יותר, בהשוואה לאפליקציה מקורית. פתרון זה מושלם עבור סטארטאפים ועסקים קטנים. אנו משתמשים במסגרת React Native עבור פיתוח חוצה פלטפורמות. אפליקציות React Native מגיבות ויש להן זמן טעינה מהיר.

המומחים שלנו לפיתוח יישומים ניידים מנוסים בטכנולוגיות העדכניות ביותר ומספקים יישומים בעלי ביצועים גבוהים יותר עבור חווית משתמש מיטבית. פיתוח יישומים חוצה פלטפורמות הוא פתרון חסכוני.

כלים מתקדמים לפרויקטים החשובים שלכם.

כלי הליבה בין הפלטפורמות שלנו הם React Native, Unity ו-Ionic. בקצה האחורי של הפרויקטים שלנו, אנו משתמשים ב-Node.js ובמסדי נתונים מהשורה הראשונה של שרתים, כמו MySQL, PostgreSQL ואחרים.

פיתוח אפליקציות מובייל מקוריות

פיתוח אפליקציה לנייד עם 100% אחריות בזמן ובתקציב מוגדר מראש.

פיתוח למובייל (iOS/אנדרואיד) כיום כמעט לכל הפרויקטים שלנו יש רכיב נייד. ישנן מספר דרישות שניתן ליישם בהתאם לצרכי הלקוח: מסגרת פיתוח רספונסיבית או אדפטיבית, פלטפורמות צולבות, כמו Xamarin. ולפעמים יישומי iOS/Android מקוריים.

כדי לטפל בפיתוח הפלטפורמה הניידת שלכם הקמנו חטיבת הפיתוח המובייל. יש לנו את מאגר הכישרונות עם שנים של ניסיון רלוונטי בכל אחת מהטכנולוגיות הנ"ל ונוכל לספק אפליקציות מובייל העומדות בדרישות המורכבות ביותר שיש לך.

פיתוח אפליקציה לנייד עם אחריות בזמן ובתקציב שהוגדר מראש. כל הפתרונות ההנדסיים של iOS ואנדרואיד שלנו מספקים פונקציות ותכונות הבנויות לפי המפרט ומסופקות לפי לוח זמנים.

צריכים עזרה? דברו איתנו